עבודות גמר ופרויקטי בניה בסטנדרט גבוה

ביצוע עבודות בניה ומערכות

חברת טופ דיזיין מתמחה בביצוע עבודות בניה לשטחי מסחר ומשרדים גדולים וקטנים כאחד
כל הפרויקטים שלנו מלווים על ידי מיטב האנשים שלנו
אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם חברות הפיקוח והאדריכלים השונות
אצלנו תקבלו את מלוא השירות מא' ועד גזירת הסרט

מסלול תכנון ביצוע

בשנים האחרונות פיתחנו לרמה מקסימלית את המסלול שצובר תאוצה בענף הבניה
היתרון המרכזי בשירות זה הוא שהכל, כולל הכל, תחת קורת גג אחת
אנחנו אחראים להביא את היועצים הטובים ביותר שיתכננו לקבלני המשנה הטובים ביותר
ואנו ננצח על כל התזמורת הזאת עם הצוות הטוב ביותר שלנו

שירות ובדק

אנו מחזיקים צוות מיוחד שכל מטרתו הוא לתת שירות לקהל לקוחותינו בזמן תקופת הבדק
סוד קטן? גם אחרי :)

פרויקטים, ניסיון והצלחה

בין לקוחותינו העסקיים סיטי בנק, ע.טופ הנדסה, טלדור, פררה יזמות בע”מ, ורוניקה השקעות בע”מ, י.מאנע ושות’, דיימלר מרצדס, סלברייט, ביתא מדיה ועוד לקוחות ציבוריים ופרטיים.

בניית משרדים ,בנייה פרטית/ציבורית ושטחי מסחר

בנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שלד, וגימור עד מפתח, תוך הקפדה יתרה על ביצוע עבודה ושימוש בחומרים בעלי תו תקן בלבד בהתאם להוראות חוק תכנון ובנייה.

הבנייה כוללת את כל הפעילות מהריסת קירות אם צריך ועד לקבלת המפתח, פיקוח על הבנייה פיקוח וניהול כולל של הבניה, כתובת אחת לכל שאלה ניהול מלא של כל נושא בטיחות ונהלי העבודה מול בניין המשרדים העבודה מתבצעת בשקיפות מלאה אליכם, תוך כדי דיווח שוטף על התקדמות העבודה באתר עבודה מתוך הבנה ורגישות לצורכי הלקוח עמידה בלוח הזמנים מתן אחריות מלאה בגמר השיפוץ רמת בנייה גבוהה מאוד חווית בנייה ברמה שלא מכירים בארץ.

כמנהל אתה ודאי מכיר את הקשיים הנלווים להעברה והקמה של משרדי החברה למקום חדש. קשיים אלו באים לידי ביטוי בביטול התפוקה ואיבוד זמן יקר על ידי הסטת תשומת ליבך מהעיסוק המרכזי לפרויקט ההעברה, לאלו מתווסף הקושי בתכנון ובביצוע העברה.

מתוך מודעות לקשיים הכרוכים במעבר, ומתוך רצון שלנו לעזור לכם לעשות את זה באופן החלק והיעיל ביותר, אנו ננהל עבורכם את פרויקט הקמת המשרדים משלב הייעוץ והארגון ועד סיום המעבר. על ידי ניהול מקצועי ומלא, צוות הבנייה והשיפוץ שלנו מאפשר לך לנצל את השקט ולהישאר ממוקד בעבודתך בצורה מרבית.

התהליכים שלנו שקופים ואמינים

אנו בחברת טופ דיזיין בע”מ מחויבים לאיכות התהליך לכל אורכו. הליך הקמת המשרד מתנהל בתאום עם הלקוח ובהתאם לצרכיו, ותוך כדי רגישות ללוח הזמנים. העבודה מתבצעת בשקיפות מלאה ללקוח, תוך כדי דיווח שוטף על התקדמות העבודה באתר. גמר טוב הוא עבודת אומנות, והוא זה שיעניק מחמאות מהאורחים שלכם. צוות הגמר שלנו הם בעלי מקצוע מעולים ומנוסים, מדויקים וכאלו שאכפת להם איך יוצאת העבודה שלהם.

הפרויקטים שלנו

IBI – קומה 27

Collider – קוליידר

Collider מגדלי חג'ג' - רחוב הארבעה, תל אביב

לכל הפרויקטים