אמינות ומקצועיות ללא פשרות

חברת טופ דיזיין הינה חברה בעלת סיווג קבלני רשום בפנקס הקבלנים ובעלת ניסיון של למעלה מעשרים שנים בתחום הבנייה והפיתוח הצוות הניהולי והביצועי של החברה מורכב מבעלי מקצוע מדופלמים הנדסאים ומהנדסי בניין ובעלי ניסיון של למעלה מעשר שנים לפחות בתחום הבנייה והפיתוח וכולל אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם בארץ במטרה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ללא פשרות ולהבטיח את רמת הבנייה והגימור המקצועיים והטובים ביותר בתחום במשך השנים רכשה לעצמה חברת טופ דיזיין בע”מ מוניטין של אמינות ומקצועיות בתחום הגימור והבנייה, תוך מתן דגש על פיתוח ושיכלול דרכי ביצוע באמצעות שימוש נכון בידע, ניסיון שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובמוצרים המתקדמים ביותר הקיימים בשוק - לאורך כל הדרך

בנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

מלווים אתכם משלב התכנון עד הגמר

בעלי נסיון ומשתמשים במוצרים הכי מתקדמים

אמינות ומקצויות ללא פשרות

פרויקטים, ניסיון והצלחה

בין לקוחותינו העסקיים סיטי בנק, ע.טופ הנדסה, טלדור, פררה יזמות בע”מ, ורוניקה השקעות בע”מ, י.מאנע ושות’, דיימלר מרצדס, סלברייט, ביתא מדיה ועוד לקוחות ציבוריים ופרטיים.

בניית משרדים ,בנייה פרטית/ציבורית ושטחי מסחר

בנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שלד, וגימור עד מפתח, תוך הקפדה יתרה על ביצוע עבודה ושימוש בחומרים בעלי תו תקן בלבד בהתאם להוראות חוק תכנון ובנייה.

הבנייה כוללת את כל הפעילות מהריסת קירות אם צריך ועד לקבלת המפתח, פיקוח על הבנייה פיקוח וניהול כולל של הבניה, כתובת אחת לכל שאלה ניהול מלא של כל נושא בטיחות ונהלי העבודה מול בניין המשרדים העבודה מתבצעת בשקיפות מלאה אליכם, תוך כדי דיווח שוטף על התקדמות העבודה באתר עבודה מתוך הבנה ורגישות לצורכי הלקוח עמידה בלוח הזמנים מתן אחריות מלאה בגמר השיפוץ רמת בנייה גבוהה מאוד חווית בנייה ברמה שלא מכירים בארץ.

כמנהל אתה ודאי מכיר את הקשיים הנלווים להעברה והקמה של משרדי החברה למקום חדש. קשיים אלו באים לידי ביטוי בביטול התפוקה ואיבוד זמן יקר על ידי הסטת תשומת ליבך מהעיסוק המרכזי לפרויקט ההעברה, לאלו מתווסף הקושי בתכנון ובביצוע העברה.

מתוך מודעות לקשיים הכרוכים במעבר, ומתוך רצון שלנו לעזור לכם לעשות את זה באופן החלק והיעיל ביותר, אנו ננהל עבורכם את פרויקט הקמת המשרדים משלב הייעוץ והארגון ועד סיום המעבר. על ידי ניהול מקצועי ומלא, צוות הבנייה והשיפוץ שלנו מאפשר לך לנצל את השקט ולהישאר ממוקד בעבודתך בצורה מרבית.

התהליכים שלנו שקופים ואמינים

אנו בחברת טופ דיזיין בע”מ מחויבים לאיכות התהליך לכל אורכו. הליך הקמת המשרד מתנהל בתאום עם הלקוח ובהתאם לצרכיו, ותוך כדי רגישות ללוח הזמנים. העבודה מתבצעת בשקיפות מלאה ללקוח, תוך כדי דיווח שוטף על התקדמות העבודה באתר. גמר טוב הוא עבודת אומנות, והוא זה שיעניק מחמאות מהאורחים שלכם. צוות הגמר שלנו הם בעלי מקצוע מעולים ומנוסים, מדויקים וכאלו שאכפת להם איך יוצאת העבודה שלהם.

הפרויקטים שלנו

IBI – קומה 27

Collider – קוליידר

Collider מגדלי חג'ג' - רחוב הארבעה, תל אביב

לכל הפרויקטים